biuro rachunkowe grybó
Biuro Rachunkowe MK jest nowoczesną firmą nastawioną na potrzeby klienta. Działamy na podstawie Certyfikatu Księgowego nr 16138/2006 wydanego przez Ministra Finansów Rzeczpospolitej Polskiej, uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczonych usług.
Zdobyte długoletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych pozwala zagwarantować naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Zapewniamy szczegółową weryfikację wszelkich dokumentów księgowych pod względem ich zgodności z obowiązującymi przepisami. Biuro to nasi klienci, dlatego staramy się o indywidualne podejście do każdego z nich. Służymy równie intensywnie wiedzą i pomocą wszystkim przedsiębiorcom niezależnie od rozmiarów, rodzaju i branży prowadzonej działalności.
 
 
Dlaczego nasze biuro:
bezpieczeństwo i poufność danych,
profesjonalne dbanie o Twoje sprawy,
dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta,
szanujemy czas klienta,
bierzemy pełną odpowiedzialność za wykonane prace,
jesteście ubezpieczeni, nasza odpowiedzialność jest zapisana w umowie,
miła atmosfera,
pomoc w zarządzaniu firmą,
konkurencyjne ceny,
stałe promocje.
 
 
Atutem naszego biura jest doświadczenie, rzetelność, wysokie kwalifikacje, oraz kompleksowa obsługa związana ze wszystkimi aspektami prowadzonej działalności przy stałej współpracy z Kancelarią Radcy Prawnego.

Biuro czynne jest od poniedziałku do środy w godzinach od 7-15, w czwartek od 7-19 piątek od godz. 7-15

Przy budynku znajduje się duży bezpłatny parking dla Klientów naszego Biura.
© BIURO RACHUNKOWE MK. Realizacja: Verakom